Warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych

Warsztaty są przeznaczone dla doktorantów Szkoły Doktorskiej, którym mają pomóc sprawniej funkcjonować w środowisku akademickim, wzmacniając umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych, czyli zarówno prowadzenia zajęć, jak i prezentacji swojego dorobku na konferencjach, sympozjach i w innych oficjalnych i nieoficjalnych sytuacjach zawodowych i prywatnych. W tym roku odbędzie się pierwsza z trzech zaplanowanych edycji warsztatów.

Trzecią edycję dwudniowych warsztatów zaplanowano w terminie 8-9.03.2023 Odbędą się w Oratorium Marianum w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego. Łączny czas trwania warsztatów to 15 godzin, uczestnikom zapewniamy posiłki. Godziny realizacji zajęć: środa 8 marca: 8:00 – 16:00, czwartek 9 marca 8:00 – 14:00.

Dostępnych jest 15 miejsc, o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsza edycja warsztatów będzie prowadzona w języku polskim.

Zgłoszeń proszę dokonywać za pomocą formularza on-line.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, nie dłużej niż do 05.03.2023

 

 

Z opinii uczestników 1 edycji:

Na pochwałę przede wszystkim zasługuje prowadząca, która wykazała bardzo życzliwy stosunek do uczestników warsztatów. Osoba ta była świetnie przygotowana merytorycznie, zorganizowana, przeprowadziła zajęcia bardzo sprawnie, realizując cały program warsztatów. Wiedza przekazana nam podczas zajęć przyda się przy prezentowaniu publicznym, które jest nieodłącznym elementem pracy doktoranta.

Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Prowadząca na każdym kroku dbała o komfort uczestników, co skutecznie obniżało stres związany z próbnymi wystąpieniami. Na przykład początek zajęć zaczął się od ustalenia, że nie mówimy nikomu poza szkoleniem jeśli ktoś na przykład wywróci się na środku sali - świetny przykład zasady, żeby poczuć się bardziej komfortowo wśród obcych ludzi.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Agatą Nowak agata.nowak@uwr.edu.pl tel. 71 375 22 11

 

Warsztaty realizowane w ramach programu STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Załączniki