fbpx Informacje | Biuro Współpracy Międzynarodowej

Spotkania informacyjne na temat stypendiów DAAD do Niemiec

stypendia DAAD

Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych online na temat stypendiów DAAD do Niemiec.

Nabór do programu SPINAKER - informacja

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłasza koleją edycję programu SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia.

One-year scholarship program sponsored by the Free State of Bavaria 2022/23

The Free State of Bavaria invites applications for its one-year scholarship program for students from Central, Eastern and Southeastern Europe for the academic year 2022/23 via BAYHOST.

EmergencyEdu - podstawowa wiedza z bezpieczeństwa dla studentów zagranicznych
Przy współpracy z innymi wrocławskimi Uniwersytetami (Politechniką Wrocławską, Akademią Sztuk Pięknych, Uniwersytetem Przyrodniczym, Uniwersytetem Medycznym i Uniwersytetem Ekonomicznym) oraz Komendą Miejską Policji we Wrocławiu pragniemy przedstawić nowo opublikowaną aplikację.