Warsztaty komunikacji międzykulturowej w kontekście badań prowadzonych w środowisku międzynarodowym

Warsztaty są przeznaczone dla doktorantów Szkoły Doktorskiej, którym mają pomóc sprawniej funkcjonować w środowisku akademickim, sprzyjając otwartości i przekładając się na internacjonalizację badań naukowych jak i samego Uniwersytetu. Będzie to dostatnia z trzech zaplanowanych edycji warsztatów i będzie prowadzona w języku angielskim. Warsztaty przeprowadzi dr Agnieszka Caban.

Dwudniowe warsztaty zaplanowano w terminie 30.11.2023 i 1.12.2023 (czwartek i piątek) w godzinach 9:00-16:00 z przerwą na lunch, odbędą się w sali klubu w Gmachu Głównym UWr. Łączny czas trwania warsztatów to 15 godzin. Szczegółowy program prześlemy w późniejszym terminie. Zapewniamy przerwy kawowe i vouchery na lunch.

Dostępnych jest 15 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aplikacje przyjmujemy do 20.11.2023 lub wyczerpania miejsc.

Zgłoszeń proszę dokonywać za pomocą formularza.