Aktualności

 • Erasmus + studia -  wyjazdy w semestrze letnim 2018/2019

  Dodatkowa rekrutacja do 31.10.2018.

  Szczegóły u koordynatora wydziałowego programu Eramus+.

 • Z powodu szkolenia pracowników w poniedziałek 15.10.2018 Biuro Współpracy Międzynarodowej p.36 (parter) będzie nieczynne. W pilnych sprawach prosimy o kontakt z pracownikami BWM w p.320 (III piętro). Przepraszamy za niedogodności.

  Due to staff training on Monday, 15th October 2018 the International Office, room 36 (ground floor) will be closed. In urgent cases please contact International Office staff in room 320 (3rd floor). Sorry for all inconveniences.

Rozliczenie stypendium

Po powrocie ze stypendium należy złożyć w BWM następujące dokumenty, które wypełnia się poprzez indywidualne konto na stronie:

 • Potwierdzenie pobytu o okresie odbytych studiów z Uczelni Zagranicznej Confirmation of Participation in Erasmus Exchange Program (okres studiów musi się pokrywać z okresem podanym w umowie finansowej*). 
 • Wykaz zaliczeń, ocen, Transcript of Records.Doktoranci: potwierdzenie realizacji projektu/badań naukowych.

Pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest uzyskanie wymaganych zaświadczeń od uczelni zagranicznej, nie wyjeżdżaj zwłaszcza bez zaświadczenia o odbytych studiach. Zdarza się, że wykaz ocen jest wysyłany przez uczelnię zagraniczną w późniejszym terminie.

 • Wypełnienie końcowego testu językowego OLS (jeżeli dotyczy)
 • Wypełnione ankiety dla Komisji Europejskiej eu-survey

 

 *Pamietaj, że różnice w długości pobytu mogą zmienić warunki finansowe Twojego wyjazdu.