Dodatkowy nabór na wyjazdy studenckie w ramach UMÓW BILATERALNYCH

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza dodatkowy nabór na semestralny wyjazd studencki w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

Zgłoszenie na wyjazd powinno zawierać:

• list motywacyjny (w j.polskim, zawierający informację, w którym semestrze student planuje wyjazd),
  • 2 listy rekomendacyjne od pracowników naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego, w tym jeden od dyrektora instytutu lub zastępcy dyrektora ds. nauczania (studenci WPAiE od prodziekana ds. kształcenia),
  • zaświadczenie o średniej ocen z całości studiów - minimum 4.0,
  • dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego* lub języka urzędowego kraju wyjazdu na poziomie umożliwiającym studiowanie (co najmniej B2) - nie dotyczy studentów filologii,
  • kopię paszportu.

Dokumenty należy dostarczyć do Biura Współpracy Międzynarodowej (pokój 109) do dnia 9 października 2023r.

Jednocześnie informuję, że nominacje do uczelni w USA i Kanadzie kończą się 15.09.2023 r. dlatego termin składania dokumentów do tych uczelni to 8 września 2023r.

Uczelnia w Japonii kończy rekrutację 3 października 2023 r. dlatego termin składania dokumentów to 22 września 2023r.

Lista dostępnych miejsc:

1. The University of North Carolina at Greensboro (USA)– 3
  2. Hankuk University of Foreign Studies (Korea Południowa) – 1
  3. Universidad Diego Portales (Chile) - 2
  4. Tokyo Metropolitan University (Japonia) – 2
  5. Yeungnam University (Korea Południowa) – 2
  6. S. Amanzholov East-Kazakhstan State University (Kazachstan) – 4
  7. Batumi Shota Rustaveli State University (Gruzja) – 3
  8. Gumilyov Eurasian National University (Kazachstan) – 5
  9. Universidad Central (Kolumbia) - 5
  10. Universidad de Sonora (Meksyk) – 3
  11. Gachon University (Korea Południowa) – 2
  12. Pusan National University (Korea Południowa) – 2
  13. Thompson Rivers University (Kanada) – 2
  14. University of North Carolina at Charlotte (USA) – 4

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:

Prosimy również o sprawdzenie terminów nadsyłania zgłoszeń na uczelniach przyjmujących.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marta.blawat@uwr.edu.pl