Bezpłatny kurs językowy dla studentów z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Ogłaszamy nabór na udział w kursach z języka polskiego i angielskiego przygotowujących do podjęcia studiów na Uniwersytecie Wrocławskim dla studentów pochodzących z Ukrainy przebywających obecnie w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza

FORMULARZ ZAPISU - zapisy zamknięte

Zgłoszenia przyjmujemy do 29.04.2022 lub do wyczerpania miejsc.

Obowiązki formalne do złożenia aplikacji:

• obywatelstwo ukraińskie
  • posiadanie statusu studenta w Ukrainie
  • przekroczenie granicy Polski po 24.02.2022

Kurs jest bezpłatny. Informujemy, że uruchomienie kursu będzie możliwe pod warunkiem otrzymania dofinansowania z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Przewidujemy 60 miejsc na kurs języka polskiego i 60 miejsc na kurs języka angielskiego. W przypadku większej liczby aplikacji data złożenia formularza będzie decydująca. Początek kursu planowany jest na 4 maja 2022. Kurs będzie trwał do 30 września 2022. Przewidywana forma kursu jest formą stacjonarną obejmującą 20 godzin zajęć tygodniowo. W przypadku nieuruchomienia kursu kandydaci zostaną poinformowani mailowo.

Ukończenie kursu nie gwarantuje przyjęcia na studia.