EmergencyEdu - podstawowa wiedza z bezpieczeństwa dla studentów zagranicznych

screen

Przy współpracy z innymi wrocławskimi Uniwersytetami (Politechniką Wrocławską, Akademią Sztuk Pięknych, Uniwersytetem Przyrodniczym, Uniwersytetem Medycznym i Uniwersytetem Ekonomicznym) oraz Komendą Miejską Policji we Wrocławiu pragniemy przedstawić nowo opublikowaną aplikację.

Aplikacja stanowi podstawową wiedzę dla studentów zagranicznych. To baza informacji odnośnie ustalonych przepisów prawa działających w Polsce. Co więcej - ma za zadanie pomagać w sytuacjach kryzysowych (np. kradzież, wypadek, opieka medyczna). Celem EmergencyEdu jest pomoc w aklimatyzacji w obcym kraju, zwłaszcza nowo przybyłym studentom. Aplikacja została zaprojektowana przez studenta Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i zaprogramowana przez studentów Politechniki Wrocławskiej. EmergencyEdu jest dostępna w 5 językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz ukraińskim.

Aplikację można pobrać przez SklepPlay oraz AppStore.

Android   iOS