Chcę wyjechać na studia w ramach programu Erasmus

Chcę wyjechać na praktyki w ramach programu Erasmus

Chcę studiować na Uniwersytecie Wrocławskim

Pracuję na Uniwersytecie Wrocławskim


 • Szanowni Państwo, ogłaszamy dodatkowy nabór na program ISEP - wyjazd do USA w semestrze letnim 2015/2016. Są 4 wolne miejsca dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia. Termin składania dokumentów -  do 10.06.2015.

  Warunki programu oraz nformacje o rekrutacji są dostęne w zakładce ISEP.

 • W związku z zawarciem nowych umów bilateralnych z uniwersytetem Yeungnam w Korei oraz Tokyo Metropolitan University w Japonii BWM ogłasza dodatkową rekrutację na wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2015/2016.

 • Poniżej szczegółowe informacje od uczelni partnerskiej:

   

 • Informujemy, że polscy naukowcy mają możliwość skorzystania ze stypendium rządu brazylijskiego, ufundowane przez agencję CAPES (Coordenação de Aperfeiçoamento de Pessoal de Nível Superior), na pobyt badawczo-naukowy trwający od 15 dni do 12 miesięcy (niektóre uniwersytety nie przyjmują na okres krótszy niż 2 miesiące lub na okres dłuższy niż 6 miesięcy). Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły i aplikować można w dowolnym momencie.

 • W imieniu Agència per a la Competitivitat de l'Empresa, państwowej agencji zajmującej się promocją międzynarodową Katalonii, mamy przyjemność przekazać Państwu informację dotyczącą możliwości uczestnictwa w programie badawczo-naukowym TECNIOSPRING.

 • Poniżej znajdą Państwo oferty Szkół Letnich. Szczegółowe informacje o opłatach i aplikacjach można znaleźć na stronach internetowych organizatorów:

 • Uniwerstet w Würzburgu zaprasza na kursy języka niemieckiego.

 • Zapraszamy na cykl wykładów pod tytułem Transformacje – miasta partnerskie Wrocław i Drezno w 25 lat po przełomie organizowany wspólnie przez UNiwersytet Wrocławski oraz Technische Universitaet Dresden.

  Szczegółówy program dostępny w języku niemieckim na stronie TU Dresden.

   

   

 • Przed nami jeszcze dwa pokazy wiosennej edycji Polish Cinema for Beginners. Po spotkaniach z filmami Machulskiego, Wajdy i Kieślowskiego, w kwietniu widzowie będą mogli zobaczyć "W ciemności" Agnieszki Holland i "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. 

 • UNIVERSITY OF ALBERTA The Wirth Institute for Austrian and Central European Studies ogłasza nabór na POLISH DOCTORAL RESEARCH FELLOWSHIP dla słuchaczy studiów doktoranckich The Polish Doctoral Research Fellowship na rok akademicki 2015-2016 (1 września 2015 - 31 sierpnia 2016) oferowane jest przez Wirth Institute for Austrian and Central European Studies, University of Alberta, Edmonton, Canada.