Chcę wyjechać na studia w ramach programu Erasmus

Chcę wyjechać na praktyki w ramach programu Erasmus

Chcę studiować na Uniwersytecie Wrocławskim

Pracuję na Uniwersytecie Wrocławskim


 • Przed nami jeszcze dwa pokazy wiosennej edycji Polish Cinema for Beginners. Po spotkaniach z filmami Machulskiego, Wajdy i Kieślowskiego, w kwietniu widzowie będą mogli zobaczyć "W ciemności" Agnieszki Holland i "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. 

 • UNIVERSITY OF ALBERTA The Wirth Institute for Austrian and Central European Studies ogłasza nabór na POLISH DOCTORAL RESEARCH FELLOWSHIP dla słuchaczy studiów doktoranckich The Polish Doctoral Research Fellowship na rok akademicki 2015-2016 (1 września 2015 - 31 sierpnia 2016) oferowane jest przez Wirth Institute for Austrian and Central European Studies, University of Alberta, Edmonton, Canada.

 • Trwa rekrutacja do 14. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, która w tym roku będzie się odbywała w dniach 5-18 lipca 2015. Termin skłądania aplikacji mija 31 marca 2015.

 • Ambasada RP w Tokio zaprasza do udziału w tegorocznej edycji programuEPRIE (Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe).

 • Spotkanie informacyjne ze studentami i doktorantami UWr., którzy pomyślnie przeszli rekrutację  na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016 odbędzie się:

  5 marca (czwartek) o godz. 13:15 w sali 3D

  (Ip. Budynek "D" Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, ul. Uniwersytecka 7-10)

  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

 • Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce we współpracy z przedsiębiorstwami SAINT-GOBAIN, EDF, AREVA, DCNS i THALES Alenia Space ogłaszają konkurs „Marie Skłodowska-Curie", w którym zostaną nagrodzeni polscy naukowcy prowadzący badania materiałowe.

 • Państwowy Uniwersytet w Petersburgu zaprasza do udziału w szkole letniej. Poniżej szczegółowe informacje w języku angielskim.

  This is a unique educational programme of our university, that allows the students to discover St. Petersburg in the beautiful summer time and to receive extensive knowledge on Russian economy/business (i.a. 6 ECTS).

 • Szanowni Państwo,

  Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ( fulbright.edu.pl ) przypomina, iż konkurs na goszczenie naukowca w ramach Programu Fulbright Specialist jest otwarty i zapraszamy do niezwłocznego  składania wniosków w lutym i marcu br., szczególnie jeśli wizyta Specjalisty miałaby odbyć się do końca września 2015r. lub w roku akademickim 2015/16.  Ostateczny termin na złożenie wniosku w tej edycji konkursu upływa 1 kwietnia, 2015 r.  Aby przyspieszyć procedury i zapewnić poprawność wniosku, prosimy o kontakt z koordynatorem programu.

 • Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce wspólnie z Francuskim Towarzystwem Matematycznym (SMF) organizują konkurs „Prix Szolem Mandelbrojt”, w celu nagrodzenia za najlepsze badania matematyczne.

 • Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą stypendialną dla studentów i naukowców na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz w prezentacji.