Webinarium dla studentów zagranicznych i kandydatów na studia

Szanowni Państwo,

zapraszamy studentów zagranicznych oraz kandydatów na studia na cykl webinarów on-line w ramach współrealizowanego przez ARAW projektu reSTART.

Specjalistka ds prawnych Mariia Kulakievych opowie i usystematyzuje wszelkie informacje dotyczące spraw formalnych m.in: PESEL, meldunek, ubezpieczenie, opieka medyczna oraz świadczenia, z których cudzoziemcy mogą korzystać podczas pobytu w Polsce. Dowiesz się również o studiowaniu we Wrocławiu, procedurze rekrutacji i stypendiach.

Webinar odbędzie się w języku ukraińskim 25 sierpnia i rozpocznie się o godzinie 17.00.

Prawniсzka, ekspertka prawa migracyjnego Anna Trylińska udzieli informacji na temat legalizacji pobytu oraz pracy w Polsce zgodnie z najnowszymi zmianami w ustawodawstwie. Opowie również o „pułapkach”, o których przeciętni cudzoziemcy nie wiedzą lub o nich zapominają.

Webinar odbędzie się w języku angielskim 26 sierpnia o godzinie 17.00.

Aby wziąć udział w webinarium - należy się zarejestrować, klikając w link: https://forms.gle/VWsTY2wxHuW8PtX88

Linki dostępu będą wysyłane na maila do zarejestrowanych osób 24 i 25 sierpnia

Link do informacji na FB (profil reSTART)