Aktualności

 • Szanowni Państwo,

  informujemy, że część Biura Współpracy Międzynarodowej - pokój 120 został przeniesiony do pokoju 36 na parterze.  

 • We are pleased to announce the Seminar "Building a civil society in Europe", which will be held at the Faculty of Law, Administration and Economics of the University of Wrocław, Poland, from 20 to 23 September 2017. The Seminar is jointly hosted by the Faculty of Law, Administration and Economics of the University of Wrocław and Konrad Adenauer Foundation.

   

  Overview

  The Seminar “Building a civil society in Europe” is organised by the Faculty of Law, Administration and Economics of the University of Wrocław and the Konrad Adenauer Foundation. The objective of the course is to provide participants with a general outline of the civil society institutions introduced in Europe. The lectures will be held in English.

Przedłużenie stypendium

Jeżeli wyjechałeś na stypendium w I semestrze, a będąc już na miejscu okaże się, że powrót do Wrocławia w lutym to dla Ciebie stanowczo za wcześnie i chciałbyś koniecznie przedłużyć swój pobyt na stypendium Erasmus na II semestr, to jest to możliwe o ile obie uczelnie (macierzysta i partnerska) wyrażą na to zgodę.

Pamiętaj, że grant Erasmusa przyznany może być maksymalnie na 5 miesięcy, zatem decydując się na przedłużenie, w kwestiach finansowych nie możesz już liczyć na dofinansowanie z programu Erasmus.Natomiast Twój status jako studenta Erasmusa nie zmienia się w stosunku do tego w I semestrze.

WAŻNE!

Zgoda Uczelni na przedłużenie pobytu jest zależna od stanu realizacji Twojego kapitału mobilności.

Procedura przedłużenia pobytu w Biurze Współpacy Międzynarodowej.

Zalecany termin dopełnienia procedury przedłuzenia pobytu:  początek II semestru na UWr.

Wymagane dokumenty:

 • aneks-wygenerowany poprzez indywidualne konto na naszej stronie internetowej potwierdzający chęć kontynuacji studiów na uczelni partnerskiej
 • zgodę z uczelni zagranicznej na studia w II semestrze, najlepiej w formie zatwierdzonego Learning Agreement for Studies na II sem
 • zgodę swojego Koordynatora Wydziałowego/Instytutowego na przedłużenie pobytu, najlepiej w formie zatwerdzonego Learning Agreement for Studies na II sem 
 • przynajmniej część ocen z pierwszego semestru studiów na uczelni zagranicznej

Ostateczny termin sfinalizowania procedury związanej z przedłużeniem pobytu na uczelni partnerskiej to 1 kwietnia danego roku.

ZŁOŻENIE ANKESU JEST MOŻLIWE POPRZEZ INDYWIDUALNE KONTO NA STRONIE BWM.