Stypendia

Stypendia rządowe we Francji

Słowa kluczowe:

Ambasada Francji informuje, że aplikacje na stypendia rządu francuskiego Master 2 lub Doktorat są już otwarte i wnioski można składać do 7 marca 2018 roku.


Stypendium im. Richarda Plaschka dla naukowców i doktorantów

Słowa kluczowe:

Austriackie Forum Kultury w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą Stypendium im. Richarda Plaschka, które skierowane s a do osób z tytułem naukowym doktora lub do doktorantek i doktorantów naukowo zajmujących się historią Austrii, zwłaszcza w połączeniu z innymi naukami: archeologią, językoznawstwem, literaturoznawstwem czy kulturoznawstwem.


Studia doktoranckie w EUI we Florencji

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informuje, że 2 listopada 2017 r. rozpoczyna się kolejny nabór kandydatów na studia doktoranckie w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim    we Florencji (European University Institute – EUI). Szczegółowe informacje na stronie MNiSW.


Erasmus spotkanie informacyjne


Dodatkowa rekrutacja na program ERASMUS+

Słowa kluczowe:

Erasmus + studia -  wyjazdy w semestrze letnim 2017/2018
Dodatkowa rekrutacja do 31.10.2107.
Szczegóły u koordynatora wydziałowego programu Eramus+.


Stypendia w Brazylii

Słowa kluczowe:

Poniżej informacja od organizatorów w j.angielskim.

We wish to communicate to that we currently have some 70% scholarships available (leaving the cost to students at around US$ 1,350 in tuition fees) to programs in São Paulo, hosted in partnership with UNIP - Universidade Paulista, the largest university in Brazil. Every year International Business School-Americas hosts over 1,500 students as they travel to our partner Universities’ campuses to study and experience international business with like-minded colleagues from around the globe.


Stypendia Rotary/DAAD na Uniwersytecie w Oldenburgu

Carl von Osietzki University of Oldenburg zaprasza do aplikowania na stypendia na rok akademicki 2017/2018. Termin składania aplikacji mija 30 czerwca 2017.

Szczegółowe informacje w ulotce (do pobrania).

Formularz aplikacyjny (do pobrania).


Stypendia KAAD dla studentów i pracowników naukowych

KAAD zaprasza do składania aplikacji o stypendia na studia i badnaia w Niemczech. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://www.kaad.de

lub u koordynatora dr.hab. Dariusza Wojtaszyna z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta


Stypendia GFPS

Słowa kluczowe:

Poniżej plakat z informacjami o stypendiach GFPS na 2017:


Stypendia postdoc w ramach Marie Curie Action w Uniwersytecie Jaen


Subskrybuj zawartość