badania naukowe

Stypendia KAAD dla studentów i pracowników naukowych

KAAD zaprasza do składania aplikacji o stypendia na studia i badnaia w Niemczech. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://www.kaad.de

lub u koordynatora dr.hab. Dariusza Wojtaszyna z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą stypendialną dla studentów i naukowców na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz w prezentacji.

PISCOPIA Stypendia w ramach programu Marie Curie

Uniwersytet Padewski ogłasza nabór aplikacji na stypendium post-doc w ramach programu PISCOPIA Marie Curie. Termin zgłoszeń upływa 21.11.2014. Szczegółowe informacje na stronie programu.

Badania na Uniwersytecie w Petersburgu oferta post-doc

Poniżej znajdą Państwo ofertę Państwowego Uniwersytetu w Petersburgu. Zainteresowanym możemy przesłać broszurę nt. Research Park (kontakt pod adresem agata.nowak@uni.wroc.pl).

Oferta stypendialna post-doc

Szczegółowe informacje również na stronie internetowej SPbU.

Subskrybuj zawartość