studia

Umowy bilateralne z Koreą - wyjazdy 2018/2019

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór na wyjazdy semestralne w roku akademickim 2018/2019 do Korei Południowej w ramach umów bilateralnych:


Stypendia rządowe we Włoszech

Słowa kluczowe:

Włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza do zapoznania się z ofertą stypendiów na studia we Włoszech oraz dla Włochów mieszkających poza krajem na rok akademicki 2018/2019.

Szczegółowe informacje na stronie: https://studyinitaly.esteri.it/en/call-for-procedure


Stypendia KAAD dla studentów i pracowników naukowych

KAAD zaprasza do składania aplikacji o stypendia na studia i badnaia w Niemczech. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://www.kaad.de

lub u koordynatora dr.hab. Dariusza Wojtaszyna z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta


Stypendia rządowe we Francji w roku akademickim 2017/2018

Słowa kluczowe:

Ambasada Francji oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego na rok akademicki 2017-2018. Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom.

Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

Prezentacja programów stypendialnych, warunki kwalifikowalności oraz aplikacji przedstawione zostały na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce w rubryce Stypendia (http://www.institutfrancais.pl/pl/prezentacja).


Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą stypendialną dla studentów i naukowców na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz w prezentacji.


Stypendium Agricola na Uniwersytecie Lipskim w semestrze zimowym 2014/2015

Uniwersytet w Lipsku ogłasza nabór na stypendium Agricola w semestrze zimowym 2014/2015. Do wykorzystania są 2 miejsca. Zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium w wysokości 450 Euro miesięcznie (październik - styczeń).

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy złożyć w BWM  najpóźniej do 31 maja 2014 następujące dokumenty :


Studia prawnicze w języku angielskim na uniwersytecie ELTE w Budapeszcie

Słowa kluczowe:

Uniwersytet ELTE w Budapeszcie przedłuża nabór  na studia prawnicze w języku angielskim do 30.05.2013. Sczegółowe informacje na stronie internetowej lub pod adresem mailowym: llm-admin@ajk.elte.hu


Nowy kierunek studiów licencjackich w języku angielskim

Instytut Politologii uruchamia nowy kierunek studiów. Nabór od semestru letniego 2012/2013. Szczegóły na naszej stronie internetowej.


Studia doktoranckie w Hiszpanii

Universytet Vigo ogłasza rekrutację na doktoranckie studia prawa w języku hiszpańskim.

Szczegóły poniżej:


Stypendia na studia w Chinach

Słowa kluczowe:

Beijing Normal University

Oferta dotyczy Stypendium Rządu Chińskiego w celu podjęcia studiów na kierunku International MA Program in Educational Leadership and Policy (Comparative Education) stworzonego w ramach współpracy dwóch instytutów: Institute of International and Comparative Education, Beijing Normal University oraz Institute of International Education, Stockholm University.


Subskrybuj zawartość