studia

Stypendia KAAD dla studentów i pracowników naukowych

KAAD zaprasza do składania aplikacji o stypendia na studia i badnaia w Niemczech. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: http://www.kaad.de

lub u koordynatora dr.hab. Dariusza Wojtaszyna z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta

Stypendia rządowe we Francji w roku akademickim 2017/2018

Ambasada Francji oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego na rok akademicki 2017-2018. Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom.

Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

Prezentacja programów stypendialnych, warunki kwalifikowalności oraz aplikacji przedstawione zostały na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce w rubryce Stypendia (http://www.institutfrancais.pl/pl/prezentacja).

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą stypendialną dla studentów i naukowców na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz w prezentacji.

Stypendium Agricola na Uniwersytecie Lipskim w semestrze zimowym 2014/2015

Uniwersytet w Lipsku ogłasza nabór na stypendium Agricola w semestrze zimowym 2014/2015. Do wykorzystania są 2 miejsca. Zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium w wysokości 450 Euro miesięcznie (październik - styczeń).

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy złożyć w BWM  najpóźniej do 31 maja 2014 następujące dokumenty :

Studia prawnicze w języku angielskim na uniwersytecie ELTE w Budapeszcie

Uniwersytet ELTE w Budapeszcie przedłuża nabór  na studia prawnicze w języku angielskim do 30.05.2013. Sczegółowe informacje na stronie internetowej lub pod adresem mailowym: llm-admin@ajk.elte.hu

Nowy kierunek studiów licencjackich w języku angielskim

Instytut Politologii uruchamia nowy kierunek studiów. Nabór od semestru letniego 2012/2013. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Studia doktoranckie w Hiszpanii

Universytet Vigo ogłasza rekrutację na doktoranckie studia prawa w języku hiszpańskim.

Szczegóły poniżej:

Stypendia na studia w Chinach

Beijing Normal University

Oferta dotyczy Stypendium Rządu Chińskiego w celu podjęcia studiów na kierunku International MA Program in Educational Leadership and Policy (Comparative Education) stworzonego w ramach współpracy dwóch instytutów: Institute of International and Comparative Education, Beijing Normal University oraz Institute of International Education, Stockholm University.

Subskrybuj zawartość