GFPS

Polsko-niemieckie seminarium dziennikarskie - GFPS

Zapraszamy studentów i doktorantów zainteresowanych mediami na seminarium dziennikarskie "Demokracja w okresie przemian", organizowane przez nas we współpracy z niemieckim stowarzyszenie Jugendpresse Deutschland e. V. Odbędzie się ono w dniach 20-25.08. bieżącego roku w Görlitz - mieście na granicy polsko-niemieckiej. Szczególnie zachęcamy do zgłaszania się studentów kierunków: dziennikarstwo, politologia, socjologia, prawo, stosunki międzynarodowe, filologia, ekonomia i pokrewnych.

Stypendia GFPS

Poniżej plakat z informacjami o stypendiach GFPS na 2017:

Stypendia GFPS w Niemczech

Informujemy o możliwości składania wniosków o 5- miesięczne stypendium naukowe GFPS w Niemczech.

Stowarzyszenie Naukowo - Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej GFPS-POLSKA od wielu lat zajmuje się rozwijaniem kontaktów między młodymi Polakami i NIemcami, promocją nauki języka niemieckiego i zaangażowania we współpracę naukową i kulturalną z naszym zachodnim sąsiadem.

Szczególowe informacje i zasady rekrytacji dostępne są na stronie internetowej.

Subskrybuj zawartość