Bawaria

Stypendia BAYHOST

Poniżej informacja w j.niemieckim i angielskim:

Stypendia w Bawarii dla studentów II i III stopnia

Poniżej informacje w j.niemieckim i angielskim:

plakat do pobrania

Stypendia na studia w Bawarii

BAYHOST ogłasza nabór na roczne stypendia na studia doktoranckie i podyplomowe na bawarskich uczelniach. Stypendium można przedłużać do maksymalnie 3 lat. Termin składania aplikacji mija 1.12.2014. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i pod adresem mailowym doeppe@bayhost.de

Studia w Bawarii

Polecamy stronę internetową dla zainteresowanych podjęciem studiów wLudwig-Maximilians-Universitaet w Monachium oraz innych uczelniach w Bawarii - Study in Bavaria.

Stypendia na studia doktoranckie i podyplomowe w Bawarii

Informujemy o możliwości ubiegania się o roczne stypendium na rok akademicki 2013-14 w Centrum Szkół Wyższych Bawarii dla Europy Sr. Wschodniej i Południowej BAYHOST. Termin składania wniosku upływa 1 grudnia 2012 r. Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową www.bayhost.de  ( wersja anglojęzyczna).

Subskrybuj zawartość