Erasmus Mundus

Przedłużony termin naboru na studia magisterskie w ramach programu Erasmus Mundus Global Studies

The 2018 application deadline for the international Master's course in 'Global Studies - A European Perspective' and the Erasmus Mundus scholarship has been extended to April 30th, 2018.

In September 2017, Institute of International Studies at Charles University in Prague will start a new Joint Master Programme - European Politics and Society: Vaclav Havel Joint Master Programme (EPS) open for EU and non-EU students interested in history, political science and international relations.

Nabór na studia magisterskie w ramach programu Erasmus Mundus Global Studies

Konsorcjum partnerów programu Erasmus Mundus Global Studies zaprasza do aplikowania na studia magisterskie Global Studies - A European Perspective w ramach programu Erasmus Mundus.

Poniżej informacje w j.angielskim:

Erasmus Mundus EURASIACAT

Koordynator programu Erasmus Mundus EURASIACAT zaprasza do składania aplikacji. Program dotyczy m.in. zagadnień chemii, ochrony środowiska, ekologii. Szczegółowe informacje na stronie programu oraz w ulotce informacyjnej.

Erasmus Mundus THELXINOE - nabór aplikacji

Koordynator programu Erasmus Mundus Thelxinoe poświęconego zagadnieniom telekomunikacji i informatyki zapraszado składania aplikacji. Szczegółowe informacja na stronie programu oraz w ulotce informacyjnej.

Erasmus Mundus Global Studies - rekrutacja

Poniżej szczegółowe informacje w języku angielskim dotyczące naboru, terminów zgłoszeń i programu:

The 2015 application round for the Master's course in 'Global Studies - A European Perspective' and the Erasmus Mundus grant will open on January 15th, 2015.

Erasmus Mundus PHOENIX

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące programu w języku angielskim:

Erasmus Mundus PHOENIX

FUNDING AVAILABLE FOR EUROPEAN MASTER AND POS-DOCTORATE STUDENTS to study in Middle-East Countries through the Erasmus Mundus PHOENIX project.

Rekrutacja - European Master in Global Studies

Poniżej informacje o programie w języku angielskim:

The application deadline for the international Master's course in 'Global Studies - A European Perspective' and the Erasmus Mundus grant is approaching.

Stypendia dla naukowców w Meksyku, Senegalu i Brazylii w ramach EMMC MITRA

Konsorcjum Erasmus Mundus Master Programme MITRA zaprasza pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego - w tym Instytutu Socjologii UWr - do aplikowania do wyjazdów dydaktycznych do krajów poza Unią Europejską zaangazowanych w program EMMC MITRA. Deadline 15.05.2013.

Procedura aplikacyjna na stronie: http://mitra.ifres.info/2/teaching-staff/appel-a-candidature-pour-une/.

Jednostki, do których mogą wyjechać pracownicy UWr dla celów prowadzenia zajęć, to:

• Université Cheikh Anta Diop, Sénégal (od września do grudnia 2013)
  • Universidad Nacional Autónoma de México, México (od września do grudnia 2013)
  • Universidade Federal do Rio de Janeiro, Brésil (od września do grudnia 2013).

Erasmus Mundus Global Studies - aplikacje

Biuro Współpracy Międzynarodowej zachęca do składania aplikacji na studia magisterskie w ramach programu Erasmus Mundus Global Studies. Szczegółowe informacje dostępne poniżej oraz na stronie internetowej.

Subskrybuj zawartość