Prawo

Seminarium "Building a civil society in Europe"

We are pleased to announce the Seminar "Building a civil society in Europe", which will be held at the Faculty of Law, Administration and Economics of the University of Wrocław, Poland, from 20 to 23 September 2017. The Seminar is jointly hosted by the Faculty of Law, Administration and Economics of the University of Wrocław and Konrad Adenauer Foundation.

Program Stypendialny Copernicus Berlin

Poniżej znajdą Państwo treść ogłoszenia od organizatora stypendium, stowarzyszenia Copernicus Berlin e.V.:

Chciałbyś studiować w Berlinie i odkryć multikulturową stolicę Niemiec?
Chciałbyś przekonać się jak wygląda życie typowego Berlińczyka?
Jeśli tak – nie zwlekaj! Złóż wniosek o  stypendium w Berlinie!
Oferujemy:

Studia prawnicze w języku angielskim na uniwersytecie ELTE w Budapeszcie

Uniwersytet ELTE w Budapeszcie przedłuża nabór  na studia prawnicze w języku angielskim do 30.05.2013. Sczegółowe informacje na stronie internetowej lub pod adresem mailowym: llm-admin@ajk.elte.hu

Studia prawnicze w języku angielskim na uniwersytecie ELTE w Budapeszcie

Uniwersytet Etovos Lorand w Budapeszcie informuje o uruchomieniu studiów European and International Business Law w jęzuku angielskim. Szczegółowe informacje dostępne na stonie intenetowej lub pod adresem e-mailowym: llm-admin@ajk.elte.hu

Studia doktoranckie w Hiszpanii

Universytet Vigo ogłasza rekrutację na doktoranckie studia prawa w języku hiszpańskim.

Szczegóły poniżej:

Szkoła Letnia - Prawo UE, Uniwersytet Karola w Pradze

Common Law Society presents:
['12] European Union Law: The View From a Mountain
...a summer school for students from all over Europe!

Subskrybuj zawartość