stypendia rządowe

Stypendia rządowe w Izraelu

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza studentów, doktorantów i pracowników naukowych do składania aplikacji na stypendia rządowe w Izraelu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie NAWA

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Instytut Francuski w Polsce i Ambasada Francji w Polsce zapraszają do zapoznania się z ofertą stypendialną dla studentów i naukowców na rok akademicki 2015/2016. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej oraz w prezentacji.

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczynają przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF). Program skierowany jest do polskich studentów i umożliwia wymianę uniwersytecką oraz naukową między Francją i Polską.

Stypendia rządowe

Osoby ubiegające się o wyjazd w ramach stypendiów rządowych proszone są o składanie kompletu dokumentów (wykaz na stronie Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej) do 20 listopada br. w Biurze Współpracy Międzynarodowej.

Subskrybuj zawartość