• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

• Informujemy, że lipcu BWM pracuje w godzinach 9:00-13:00, w środy biuro jest nieczynne.

Stypendia w ramach programu Marie Skłodowska-Curie Fellowships (Horizon 2020) w IE-ULisboa

The Instituto de Educação of the Universidade de Lisboa is welcoming applications for Marie Skłodowska-Curie Fellowships, acting as host institution.

Applicants should submit their expression of interest by email to maramos@ie.ulisboa.pt, including CV and a work plan, until June, 15.

Please, note that the deadline for applications is 12 September 2018 https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/msca-if-2018.html