Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Biuro Współpracy Międzynarodowej w dniu 14.09.2018 będzie czynne do godziny 12.00

• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Konkurs EDUinspirator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji uruchamia V edycję konkursu EDUinspirator. EDUinspirator to ktoś, kto działa na rzecz rozwoju innych osób lub wspiera rozwój edukacji w swojej społeczności lokalnej. W konkursie nagrodzimy osoby, dla których udział w inicjatywach realizowanych przez FRSE był impulsem do aktywności w dziedzinie edukacji i pomógł rozszerzyć jej dotychczasowy zakres. Nominowanymi w konkursie mogą być osoby indywidualne (uczestnicy programu Erasmus), które w latach 2007-2018 brały udział w projektach realizowanych ze środków programów zarządzanych przez FRSE. Swoje kandydatury do konkursu można zgłaszać do 30 czerwca 2018 r. W tym celu należy jedynie wypełnić dokumentację konkursową dostępną na  stronie www.online.frse.org.pl i zaprezentować nam swoją działalność. Osoba zgłaszająca się do konkursu samodzielnie wybiera kategorię, w której startuje, dobierając ją do charakteru swojej działalności. W tym roku można zgłosić się w jednej z poniższych kategorii:

1. Edukacja szkolna;
  2. Szkolnictwo wyższe;
  3. Edukacja zawodowa;
  4. Edukacja dorosłych;
  5. Edukacja pozaformalna młodzieży.

Regulamin konkursu EDUinspirator 2018 oraz Przewodnik EDUinspirator 2018 są zamieszczone na stronie internetowej konkursu: http://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator-2018/). W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zespołem Upowszechniania: Ewą Koźbiał (tel. 22/ 46 31 268) lub Karoliną Łąkowską (tel. 22/ 46 31 209). Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatur. Wśród pracowników uczelni jest z pewnością wielu EDUinspiratorów!