• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

• Informujemy, że lipcu BWM pracuje w godzinach 9:00-13:00, w środy biuro jest nieczynne.

Stypendium University of Koblenz-Landau

Drodzy Studenci,

University of Koblenz-Landau oferuje dodatkowe stypendium w wysokości 400 euro miesięcznie dla studentów przyjętych/aplikujących na kierunki związane ze środowiskiem na w/w uniwerystecie w ramach programu Erasmus+ w następnym roku akademickim. Więcej informacji i formularz aplikacyjny można znaleźć tu: https://www.uni-koblenz-landau.de/en/international-en/incomings/scholarship/partnership_scholarship

Powodzenia!