Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Biuro Współpracy Międzynarodowej w dniu 14.09.2018 będzie czynne do godziny 12.00

• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Stypendia Wyszehradzkie

Poniżej informacje w j.angielskim:

The International Visegrad Fund is once again offering Master's and Post-Master scholarships to students from Poland for study/research stays at universities in Central and Eastern Europe in the length of 1 to 4 semesters.

Scholarship amounts to €2,300 per semester for scholar + 1,500 EUR per semester for the host institution. The deadline for applications is March 15, 2018.

All information necessary to apply for the scholarship can be found at https://www.visegradfund.org/news/2018-2019-visegrad-scholarships/