Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Biuro Współpracy Międzynarodowej w dniu 14.09.2018 będzie czynne do godziny 12.00

• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Praktyki w Ambasadzie RP w Meksyku

Ambasada RP w Meksyku zaprasza studentów na praktyki w referacie polityczno-ekonomicznym, kultury, administracji i w konsulacie. Praktyki to okazja do zdobycia nowego doświadczenia, podszkolenia języka hiszpańskiego, zapoznania się z pracą urzędu i specyfiką dyplomacji.
Ogólne informacje dotyczące praktyk studenckich i absolwenckich oraz wolontariatu w placówkach zagranicznych, a także wzory formularzy zgłoszeniowych znajdą Państwo na stronie internetowej MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/praktyki/
Praktyki są bezpłatne, a Ambasada nie pokrywa kosztów przejazdu, zakwaterowania, wyżywienia ani ubezpieczenia osoby odbywającej praktykę.
Pytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: meksyk.amb.sekretariat@msz.gov.pl