• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

• Informujemy, że lipcu BWM pracuje w godzinach 9:00-13:00, w środy biuro jest nieczynne.

Studia doktoranckie w EUI we Florencji

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informuje, że 2 listopada 2017 r. rozpoczyna się kolejny nabór kandydatów na studia doktoranckie w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim    we Florencji (European University Institute – EUI). Szczegółowe informacje na stronie MNiSW.

Jednocześnie informujemy, że przedstawiciel Europejskiego Instytututu Uniwersyteckiego we Florencji oraz p.Magdalena Maciejewska z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  będą gościć na naszej uczelni. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia o godz. 13:00 w Oratorium Marianum.

Informacje do pobrania.