• In September 2017, Institute of International Studies at Charles University in Prague will start a new Joint Master Programme - European Politics and Society: Vaclav Havel Joint Master Programme (EPS) open for EU and non-EU students interested in history, political science and international relations.

Stypendia rządu francuskiego

Zapraszamy do składania aplikacji o stypendium rządu francuskiego.

Termin zgłoszeń upływa 4 marca 2016.

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.
Prezentacja programów stypendialnych, warunki kwalifikowalności oraz aplikacji przedstawione zostały na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce w rubryce Stypendia (institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/stypendiabgf).