program TECHNOSpring - rekrutacja

W imieniu Agència per a la Competitivitat de l'Empresa, państwowej agencji zajmującej się promocją międzynarodową Katalonii, mamy przyjemność przekazać Państwu informację dotyczącą możliwości uczestnictwa w programie badawczo-naukowym TECNIOSPRING.

TECNIOSPRING jest programem wspierającym doświadczonych naukowców umożliwiając im realizowanie płatnych projektów badawczych w centrach naukowych w Katalonii.

Program TECNIOSpring jest współfinansowany z funduszy UE i jest częścią Działania Marie Skłodowska-Curie Actions - MSCA.  Ma na celu wsparcie projektów dotyczących transferu technologii i umożliwia realizowanie projektów naukowych w katalońskich Centrach Badawczych zrzeszonych pod marką TECNIOspring.

Jest on skierowany do doświadczonych naukowców, posiadający stopień doktora (PhD) i prowadzących badania z dziedzin:

- biotechnologii

- informatyki

- technologii żywności

- technologii produkcji

- energetyki i technologii środowiskowych

- technologii chemicznych

Więcej informacji dotyczących programu oraz warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie: