Stypendia Fundacji Fulbrighta - Graduate Student Award

Stypendia przeznaczone są dla absolwentów polskich szkół wyższych zainteresowanych studiami magisterskimi i doktoranckimi w uczelniach amerykańskich w roku akademickim 2015-16. Zgłoszenia przyjmowane są na dowolny kierunek, oprócz programów MBA i studiów medycznych.

Stypendium obejmuje:

• stypendium w wysokości do $30 000, finansujące pierwszy rok studiów magisterskich lub doktoranckich, mogą być przyznane na okres 9 miesięcy;

• dodatkowo: ubezpieczenie i koszty podróży;

• wizę J-1, sponsorowaną przez Departament Stanu USA, podlegającą przepisowi 2-year-home-residency;

• wizę J-2 dla towarzyszących członków rodziny.

Ilość oraz wysokość stypendiów będzie zależeć od przyznanego budżetu.

Rekrutacja trwa do 30 sierpnia 2014 r.

Informacje dotyczące wymaganych dokumentów można znaleźć na naszej stronie pod adresem: http://fulbright.edu.pl/programy/dla-polakow/graduate-students-awards