Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Biuro Współpracy Międzynarodowej w dniu 14.09.2018 będzie czynne do godziny 12.00

• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

"JOI.Week - International Partnership Forum on the Management of Joint Programmes" na Uniwersytecie w Lipsku

Uniwersytet w Lipsku zaprasza pracowników dydaktycznych i administracyjnych naszej uczelni do wzięcia udziału w forum poświęconemu wspólnym międzynarodowym programom studiów (international joint programmes).

Forum odbędzie się na Uniwersytecie Lipskim w terminie 20-24 stycznia 2014. Termin zgłoszeń upływa 1 listopada 2013.

Poniżej pliki do pobrania:

Szczegółowe informacje w języku angielskim.

Program forum.

Formularz zgłoszeniowy.