• W związku z rozpoczynającymi się pracami remontowymi w okresie wakacyjnym, pracownicy BWM z pok. 109 przeprowadzają się tymczasowo do pokoju 320, (3 piętro, Instytut Geograficzny).

Biuro będzie nieczynne w dniach 5-6 lipca i wznowi swoją działalność od 9 lipca w nowej lokalizacji (p. 320)

Wszelkie pilne sprawy w okresie zamknięcia biura, prosimy kierować do pokoju 36 (parter).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

• Informujemy, że lipcu BWM pracuje w godzinach 9:00-13:00, w środy biuro jest nieczynne.

Pedro Hispano Lisbon Graduate Conference - wrzesień 2013

Studenci III stopnia mogą wziąć udział w konferencji, która jest częścią Lisbon Summer School in Science and Culture. Konferencja odbędzie się w Lizbonie w dniach 13 i 16 września 2013. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2013.

Szczegółowe informacje w języku angielskim.